Birlik Mahallesi Ev Temizlik Şirketleri

Anasayfa >Birlik Mahallesi Ev Temizlik Şirketleri

Birlik Mahallesi Ev Temizlik Şirketleri

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
birlik-mahallesi-ev-temizlik-sirketleri

Ev temizliğinde yardımcı arayanlar dikkat! Detay Temizlik kaliteli Çankaya ev temizlik hizmeti ve gündelikçi – yardımcı bayan hizmeti ile sizlere en kaliteli ev temizlik fırsatını sunmaktadır. Temizlik hizmetlerinde yıllardır sahip olduğu tecrübe ile kendi temizlik kalite standartlarını oluşturan firmamızdan gündelikçi bayan hizmeti aldığınızda ek olarak gündelikçi sigortası yaptırmanız gerekmemektedir. Firmamız bünyesinde ev temizliği yapan bayan kadromuz firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Size sadece temiz bir evin keyfini çıkarmak kalır. Çalışan ve ev temizliğine vakit ayıramayanlar için verilen ev temizleme hizmetimiz sayesinde efor sarf etmeden evinizi temizletme imkanına sahip olabilirsiniz. Kaliteli temizlikte en iyi Ankara temizlik şirketi olan Detay Temizlik firmamızı tercih edebilirsiniz.

Detay Temizlik firması olarak evlerde süpürme, silme ve toz alma ile mutfak ve banyo dolaplarının içleri hariç temizlenmesi ve cam ve mobilyaların silinmesi hizmetine günlük temizlik hizmeti ismini vermekteyiz. Profesyonel ev temizliği ekibimiz ev temizliğinde müşteri talepleri doğrultusunda Haftada 2 gün temizlik işi ve hafta sonu ev temizlik işi hizmetleri ile evlerin her zaman temiz olmasını sağlamaktadır. Müşteri ile anlaşma doğrultusunda mutfak dolaplarının içi ve eşyalarının temizlenmesi ile duvar silme hizmetleri de firmamız tarafından verilen ek hizmetler arasında yer almaktadır. Firmamız tüm hizmetleri en uygun Ankara ev temizliği fiyatları ile sunmaktadır. Ek hizmetlerden olan duvar silme fiyatları duvar m2 karesine göre değişiklik göstermektedir.

Kaliteli ev temizliği hizmeti ile firmamız Ankara temizlik şirketi tavsiye listelerinde yer almayı başarmıştır. Ucuz temizlik şirketi aramalarında kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı hizmet alabileceğiniz tek firma olarak ev temizliğinde kaliteden taviz vermemenizi tavsiye ediyoruz. En uygun ev temizliği fiyatları Ankara ile evinizi temizletmek istiyorsanız siz de firmamız ile iletişime geçerek temizlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Firmamızı aradığınızda hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızın sunduğu temizlik hizmetleri arasında halı yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama, sandalye yıkama, perde ve jaluzi yıkama ve cam silme hizmetleridir. Temizliğin her aşamasında hizmet veren ekiplerimiz sayesinde tüm temizlik ihtiyaçlarınızı tek elden Detay Temizlik firmamıza karşılatabilirsiniz.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button