Antibakteriyel Koltuk Temizliği

Anasayfa >Antibakteriyel Koltuk Temizliği

Antibakteriyel Koltuk Temizliği

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Antibakteriyel koltuk temizliği hizmeti koltukların derinlemesine temizlenmesi konusunda büyük bir rol üstlenir. İdeal temizlik malzemesi, ekipman ve alanında profesyonel ekip ile beraber muhteşem bir temizlik hizmeti gerçekleştirilir. Bu sayede türü ne olursa olsun, tüm koltuklar hijyenik görünüme kavuşturulur. Derinlemesine temizlik ile en alt katmanda bulunan lekeler ve bakteriler dahi kısa zamanda arındırılır. Böylece koltuk hem hijyen hem de uzun ömürlü bir görünüme sahip olur. Ankara antibakteriyel koltuk temizliği işlemi ile koltuklarda hiçbir şekilde sarkma veya deforme gibi problemler yaşanmaz.

Kumaşın türüne uygun bir temizlik işlemi gerçekleştirildiği için bu tür problemlerle karşılaşılması mümkün olmaz. Koltuk süngerlerinde açılma, yıpranma gibi sorunlarla da karşılaşılmaz. Lekenin ya da kirin tekrardan kusması gibi can sıkıcı olaylar antibakteriyel koltuk temizliği işleminde görülmez. Ankara Antibakteriyel koltuk yıkama işlemi ile tüm lekeler arındırılır. Bu sayede tüm kokular da giderilmiş olur. Koltuklarda bulunan mikrop ve bakterileri % 99’a kadar öldürerek hem iç hem de dışı derinlemesine temizlenir. Ürünlerin kuruma süresi ve müşteriye teslimi yaklaşık 5 günü bulabilir.

Antibakteriyel Koltuk Temizliği Fiyatları

Ankara antibakteriyel koltuk temizliği fiyatları koltuktan koltuğa göre farklılık gösterebilir. Koltuğun cinsi, kumaş türü, temizlik ihtiyacı ve leke durumu fiyatı etkileyen faktörler arasında bulunur. Her birinin işlemi farklılık göstereceği için fiyatta doğrudan farklı olur. Alanında uzman, deneyimli ve tecrübeli bir ekip sayesinde anti bakteriyel koltuk yıkama hizmeti gerçekleştirilir. Son teknoloji ile üretilen ekipman ve ideal temizleyi malzeme sayesinde koltuklar detaylı olarak temizlenir. Derinlerde yatan lekeler de tek tek çıkarılarak koltukların hem içinde hem de dışında hiçbir leke bırakılmaz.

Koltuklara deterjanlı sıcak su püskürtülür ve leke çıkarma işlemleri de kapsamlı biçimde yapılır. Birkaç dakika beklenmenin ardından ise koltuk modelleri detaylı bir şekilde fırçalanır. Fırçalama işlemleri ile birlikte koltuktaki bütün lekeler ve kirler büyük ölçüde yumuşatılır. Buhar işleminden sonra ise vakum makinesi ile birlikte çekme işlemleri yapılır. Son olarak otomatik makine ile temiz su püskürtülür. Ayrıca vakumla kirli su çekilerek üründe hem kirin hem de su lekesinin kalması önlenir. Bu sayede ilk günkü görünümüne ulaşan koltuklar müşteriye gönül rahatlığıyla teslim edilir.

 

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button