Ankaranin En İyi Temizlik Sirketleri

Anasayfa >Ankaranin En İyi Temizlik Sirketleri

Ankaranin En İyi Temizlik Sirketleri

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Ankara kenti için elbette kelimeler kifayetsiz kalıyor. Kent için söylenebilecek olan çok şey yer alıyor. Büyükşehir olması, konumu, başkent olması, değişik kesimlerden insanların olması gibi çok farklı parametreler kentte çok değişik türden işletmelerin olmasına sebebiyet veriyor. Kentte temizlik sektörüne de çok ciddi talep vardır. Buna bağlı olarak da temizlik alanında hizmet alacak olanlar da doğal olarak Ankara’nın en iyi temizlik sirketleri arayışına giriyorlar. Çünkü iyi bir firmadan hizmet alınmaz ise alınan temizlik işinin hiçbir faydası bulunmuyor. Hijyen burada işin püf noktasını oluşturuyor.

Ankara’nın en iyi temizlik sirketleri içinde firmamızın ayrı bir yeri bulunuyor. Temizlik işinde alanında lider olan kuruluşlarından bir tanesi olan kuruluşumuz daima kime ne zaman hizmet verirse versin müşteri memnuniyetini baz alarak çalışıyor.  En ufak bir detayı atlamıyor. Temizlik işi yaparken temizlenecek olan alana uygun temizlik kimyasalları kullanıyor. Birinci sınıf bulunulan ortama zarar vermeyen ürünler kullanıyoruz. Ucuz malzemelerden her şart altında uzak duruyoruz. Firmamız tüm alan belgelerine sahip kurumsal bir firmadır. Çizgisinden ve etik değerlerinden ödün vermeden çalışır. Yılın 365 günü çalışır. Dünya normlarında çalışan bir firmayız.  Hizmet gamımızda yer alan işler arasında ev temizliği ilk sırada geliyor. Her tür evin temizliğini yapıyoruz. Ayrıca bina temizliği, apartman temizliği, bina dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi son derece geniş bir alanda hizmet veriyoruz ve tüm beklentilere aynı hizmet kalitesi ile yetişiyoruz.

Ankara’nın en iyi temizlik sirketleri içinde ilk sıralarda gösterilmemizin bir diğer nedeni sözleşmeli olarak çalışmamızdır. İşe başlamadan önce temizlik yapılacak olan alanla ilgili gerekli fizibilite çalışması yapılır. Akabinde kaç gün kaç kişi çalışacak o belirlenir. Akabinde müşteri ile mutabık olunan gün ve saatte temizlik süreci başlar. Firmamız tüm Ankara ölçeğinde çalışır.  Temizlik fiyatlarımız ise yapılan işe kaç gün kaç kişi çalışacağına göre belirlenir. Ödeme noktasında da tüm müşterilere değişik ödeme seçenekleri vardır. Kredi kartı ile ödeme yapma, banka kartı ile ödeme yapma, nakit elden ödeme yapma ve firma hesap numarasına havale gibi ödeme seçenekleri mevcuttur.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button