Ankaradaki Temizlik Sirketleri

Anasayfa >Ankaradaki Temizlik Sirketleri

Ankaradaki Temizlik Sirketleri

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Dışarıdan bakıldığı zaman temizlik kolay gibi görünse de işin aslı öyle değildir. Temizlik başlı başına bir uzmanlık gerektirir. Uzman bir kişinin doğru malzemeler ile temizlik yapması gerekir. Elbette hijyen kurallarına da harfiyen uyulması gerekir. Günümüzde büyüyen nüfus, yeni açılan muhtelif türden işletmeler göz önüne alındığı zaman temizlik şirketlerine de son derece ciddi bir talep vardır. Özellikle Ankaradaki temizlik sirketleri kimi zaman mevcut taleplere yetişmekte zorlanır zira çok farklı kesimlerden ciddi talepler hız kesmeden iş talep eder. Bunun nedenleri arasında elbette ilk sırada kentin başkent olmasının son derece büyük payı vardır. Çok sayıda işletme olması ve kentsel dönüşüm gibi faktörler de temizlik alanında sürekli talep olmasına sebebiyet verir.

Ankaradaki temizlik sirketleri kentin irili ufaklı pek çok yerinde yer alır. Biz de bu firmalardan bir tanesiyiz. Yaptığımız işlerde ortaya çıkan kalitemiz ile övünüyoruz. Hiçbir zaman ne kalitemizden ne de çizgimizden ödün vermiyoruz. Etik değerler içinde hijyen kurallarına uyarak her türlü hava koşulunda kış yaz demeden tüm müşteri beklentilerine Ankara ölçeğinde yanıt vermeye çalışıyoruz. Bütün alan belgelerine sahip olan yetkin ve kurumsal bir firma olarak alanımızda çarpan etkisi de yaratıyoruz. Firmamız uzun yıllardır bizimle çalışan mavi yakalı çalışanları ile hizmet veriyor.  Kullanılan temizlik malzemeleri ise 1. Sınıf olup anti alerjik doğa dostu olan kimyasallardır.

Ankaradaki temizlik sirketleri içinde Detay Temizlik olarak her daim çözüm odaklı yaklaşım sunuyoruz. Tüm müşterilerimiz ile işin gereği olarak sözleşmeli çalışıyoruz. Müşteriye söz verdiğimiz gün ve saatte temizlik yapıyoruz. Hızlı ve seri biçimde çalışıyoruz. Temizliğe başlamadan önce gerekli incelemeleri yaparak kaç gün kaç kişi çalışacak hangi malzemeler kullanılacak onları belirliyoruz. Sonrasında ise süreç başlıyor. Firmamız hem bireysel hem de kurumsal müşterilere hizmet veriyor. Ev temizliği, fabrika temizliği, inşaat temizliği, dış cephe temizliği gibi temizlik gereken tüm alanlarda yaptığı temizlik ile farkını ortaya koyuyor. Hizmet fiyatlarımız ise piyasa koşullarına göre son derece caziptir. Tüm ödeme kolaylıkları da daima sağlanır.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button