Ankarada Koltuk Yıkama

Anasayfa >Ankarada Koltuk Yıkama

Ankarada Koltuk Yıkama

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Ankarada koltuk yıkama konusunda saygılı ve güler yüzlü ekibimiz ile sizlere yardım etmeye 7 24 saat hazırız. Profesyonel personellerimiz koltuklarınızın süngerlerinin içerisinde birikmiş olan toz akarı, toz ve deri döküntülerini tamamen temizleyeceklerdir. Sizlere de yalnızca bu temizliğin tadını çıkarmak kalır. Temizlik şirketi olarak evlerinizi ilk günkü ışıltı ve görünümüne kavuşturuyoruz. İlk olarak bilmeniz gerekiyor ki koltuklarınızı evinizde temizlenmektedir. Diğer türlü merkezimize götürerek temizlik yapmak istediğimiz takdirde nakliyenin maliyetinden dolayı çok fazla pahalıya mal olmaktadır. Ayrıca sizlere göndermiş olduğumuz sanayi tipi araçlar sayesinde buna da gerek kalmamaktadır.

Ankarada koltuk yıkama olarak yıkama esnasında sanayi tipi cihazlar ile koltuklarınızdaki toz ve kirler emiş gücü makineler ile kolaylıkla alınmaktadır. Koltuk yıkama işlemleri kumların türüne, yapısına ve cinsine göre leke sökücü ve şampuanlar belirlenmektedir. Kadife kumaş ile saten kumaş kesinlikle yapılardan ötürü çok daha farklı şekilde yıkanmaktadır. Yine aynı şekilde koltuğun cinsine ve kirliliğine göre de gereken yıkmalar sizlere göndermiş olduğumuz tecrübeli ekipler tarafından yapılmaktadır. Elemanlarımız müşterilerimizin belirlemiş olduğu en uygun saat diliminde sizlere hiçbir şekilde rahatsızlık vermeden ve oldukça büyük özen, titizlik, saygı ve güler yüz ile koltuk yıkama işlemlerini gerçekleştirdiklerinden dolayı almış olduğunuz hizmetten son derece memnun olacaksınız.

Koltuk Temizleme Yöntemleri

Müşterilerimizin genel olarak merak etmiş olduğu konulardan bir tanesi de koltukların hangi teknik ile yıkanmış olduğudur. Ankara temizlik şirketinde birkaç koltuk yıkama tekniği mevcuttur. Bunlardan bazılarından bahsetmek istiyoruz.

Bu tekniklerden bir tanesi buharla koltuk yıkama işlemidir. Buharla koltuk temizleme uygulamalarında şok buharın koltuğa verilmesi vakumlanması ile beraber yapılan temizleme biçimidir. Bu yıkama şeklinde koltuklarınız oldukça sağlığa uygun hale gelmektedir ve sağlık için oldukça iyi bir tekniktir. Ancak bu yöntemde lekeler yeterince arınmadığından ötürü göz zevkinize hitap etmeyebilir.

Başka bir temizleme yöntemi olan kuru temizleme hizmeti derinlemesine Ankarada koltuk yıkama için en uygun olan teknik sulu sistem ile koltuk temizlemedir. Kesinlikle tavsiye edilen koltuk yıkama işlemleri arasında yer alan kuru temizleme yönteminden son derece memnun kalacaksınız.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button