Ankara Yasamkent Temizlik Sirketleri

Anasayfa >Ankara Yasamkent Temizlik Sirketleri

Ankara Yasamkent Temizlik Sirketleri

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Ankara  kenti tarihçe olarak son derece eski bir yerleşim yeri olduğu için kentte hem son derece eski hem de yeni yeni yükselen trendi olan işletmeler vardır. İşte bu ikinciye örnek olarak Yaşamkent verilebilir. Yaşamkent çok değil bundan 20 sene öncesine kadar sıradan küçük bir köy iken son yıllarda öylesine bir büyüme kaydetmiştir ki tamamı ile mahalle haline gelmiştir. Giderek popülerliği artan bir yerleşim yeridir. Kentte irili ufaklı çok sayıda işletme mahalle sakinlerinin beklentilerine yanıt verir. Giderek yaşanan arz talep dengesi içinde de çok sayıda hızla açılan şirketler vardır. İşte biz de Ankara yasamkent temizlik sirketleri denilince akla gelen ilk firmaların başında gelmenin gururunu yaşıyoruz.

Yaşamkent trafiğin de hız kesmediği bir yerleşim yeridir. Sürekli göç olan bilhassa eski Ankaralı olanların yaşadığı bir mahalledir. Biz de Detay Temizlik olarak Ankara yasamkent temizlik sirketleri içinde bölgenin yapısal özelliklerini son derece iyi bilen firma olmamız sebebi ile son derece bilinçli ve bölge halkının beklentilerine yaraşır bir biçimde hizmet veriyoruz. Firmamız tamamı ile kurumsal bir firma olup alanında tüm yetki beklentilerine sahip olan bir kuruluştur. Profesyonel çizgisinden asla ödün vermez. Her bireysel hem kurumsal müşterilere çalışır. Tüm işlerinde sözleşmeli olarak hizmet verir. Bu noktada da büyük küçük ayırımı yapmaz. Yaşamkent dışında da tüm Çankaya ölçeğinde çalışıyoruz.

Ankara yasamkent temizlik sirketleri firmamızdan hizmet almak isteyenler bizzat gelerek, telefon ederek ya da Whatsapp hattımız üzerinden bize ulaşabilir. Tercih tamamı ile müşterilerimize kalmış durumdadır. Firmamızdan hizmet alınması için böylesi bir talep geldiği zaman temizlik yapılacak olan alanla ilgili önce bir ön fizibilite yapılır. Akabinde sözleşme imzalandıktan sonra belirlenen gün ve saatte temizlik yapılır. Temizlik malzemeleri birinci sınıftır. Alanında uzman ve işinin püf noktalarını bilen profesyoneller işleri yapar. Sonuçta her bir iş ayrı bir uzmanlık gerektirir. Aynı şekilde kullanılacak malzemeler de kullanılacak yere göre farklılık taşır. Sürekli bizi tercih edenlere fiyatlarımız çok daha uygundur. Ödemede ise tüm kolaylıklar sağlanır.

 

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button