Ankara Temizlik Sirketleri Oran

Anasayfa >Ankara Temizlik Sirketleri Oran

Ankara Temizlik Sirketleri Oran

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Oran mahallesi Ankara il sınırları içinde yer alan Çankaya ilçesinin en önemli yerleşim yerlerinden bir tanesidir. Son derece modern ve kendisine has bir dokusu vardır. Ağırlıklı olarak bürokratların yaşadığı bir yerleşim yeridir. Son derece seçkin ve eğitimli bir kitle yaşar. Burada bölge halkının gereksinimlerine yanıt veren birçok işletme bulunur. İşte Ankara temizlik sirketleri Oran mahallesi ölçeğinde en çok iş alan yerler arasında yer alır. Bölgede olan kimi firmalar sadece Oran mahallesine hizmet verir iken bazıları ise tüm Çankaya ve bazıları tüm Ankara ölçeğinde çalışır. Bu durum tamamen firmanın kendi koşulları ve tercihi ile doğrudan alakalı olan bir durumdur.

Ankara temizlik sirketleri Oran mahallesinin birçok yerinde yer alır. Bizim firmamız da bu firmalardan bir tanesidir. Yaklaşık 30 yıldır sektörde olup temizlik işinde bölgenin en eski kuruluşlarından bir tanesidir. Kurulduğu günden bugüne kadar giderek artan iş hacmi ile hız kesmeden yoluna devam eden üst segment kategorisinde olan bir kuruluştur. Dahası sadece Oran mahallesinde değil tüm Ankara merkez sınırları için yılın 365 günü alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile çalışır. Firmamızın referansları incelendiğinde görüleceği üzere son derece önemli kuruluşlara kesintisiz olarak hizmet verdiği de görülür. Bina temizliği, ofis temizliği, apartman temizliği, ev temizliği, dış cephe temizliği, inşaat temizliği gibi son derece geniş bir skalada hız kesmeden özenle ve hijyen kurallarına riayet ederek temizlik yapar. Gerekli durumlarda özel makine ve ekipmanlar da kullanır.

Ankara temizlik sirketleri Oran mahallesinde yaşayanlar ya da diğer yerlerde yaşayanlar ister işyerimize gelerek, ister telefon ederek ya da Whatsapp hattımız üzerinden bize ulaşabilir. Tercih kendilerine kalmış durumdadır. Bize gelen talep doğrultusunda müşteri ile sözleşme imzalandıktan sonra belirlenen gün ve saatte müşteri adresine gidilerek temizlik işi mavi yakalı çalışanlarımız ile gerçekleştirilir. Hizmet fiyatlarımız yapılan işe ve çalışılan güne göre değişir. Ödeme aşamasında ise değişik ödeme yöntemleri içinden müşteriler kendilerine en uygun olanı seçip ödeme yapar. Düzenli çalışılan müşterilere indirimler vardır.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button