Ankara Temizlik Sirketleri Dikmen

Anasayfa >Ankara Temizlik Sirketleri Dikmen

Ankara Temizlik Sirketleri Dikmen

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Ankara kentinde irili ufaklı birçok kentin değişik yerlerinde mahalle ve semt bulunuyor. İşte o semtlerden bir tanesi de Dikmen’dir. Dikmen Çankaya ilçesi sınırları içinde olan son derece kozmopolit bir yapıya sahip olan bir yerleşim yeridir. Dikmen giderek nüfus yoğunluğu artan yerleşim yerleri arasındadır. Semt aynı zamanda Ankara’nın büyük ve eski yerleşim yerleri arasında yer alır. Semtte birçok farklı kesimin beklentilerine yanıt veren işletme vardır. Bunlar içinde özellikle Ankara temizlik sirketleri dikmen ile özdeşleşen bu bağlamda da semte ayrı bir değer katan bizim temizlik firmamız Detay Temizlik de vardır. Firmamız uzun zamandır sektörde olan bir kuruluştur. Mutlak müşteri memnuniyeti ile hizmet verip istenilen tüm taleplere profesyonel çizgisinden ödün vermeden yaklaşır.  Alan belgelerine sahip yetkili bir kuruluş olarak kamudan açılan ihalelere de girerek kamuda da hizmet veren yetkin bir kuruluştur.

Ankara temizlik sirketleri dikmen firmamız lokasyon olarak semtin ulaşımı en kolay, park sorunu yaşanmayan yerlerinden bir yerdedir. Rahatlıkla toplu taşıma araçları ile de gelinmesi mümkündür. Lakin bizimle iletişime geçmek isteyenler hiç bizim adresimize gelmeden bize telefon edebilir ya da Whatsapp hattımız üzerinden de rahatlıkla erişim sağlayabilir. Firmamız tüm müşterileri ile sözleşmeli olarak çalışır. Karşılıklı her iki tarafın mutabık olacağı bir sözleşme hazırlanır. İmzalar atıldıktan sonra da süreç başlar.

Ankara temizlik sirketleri dikmen firmamızın hizmet kapsamı içinde ev temizliği, fabrika temizliği, inşaat sonrası temizliği, bina temizliği, apartman temizliği, dış cephe temizliği gibi her biri ayrı bir uzmanlık isteyen temizlik işleri vardır. Her birinde de o alanda uzman kadrolar çalışır. Firmamız müşterilerin tüm istemlerine yanıt vermeye özen gösterir. Temizlenecek olan alanla ilgili fizibilite yapıldıktan sonra kullanılacak olan temizlik malzemeleri seçilir. Akabinde temizlik başlar. Temizlenecek olan alana uygun birinci sınıf temizlik malzemeleri kullanılır. Hiçbir şekilde bulunulan ortama zarar vermez. Hizmet fiyatlarımız ise yapılan işin türüne göre değişir. Nihai rakam yapılan inceleme sonrası ortaya çıkar. Firma hesabına havale, kredi kartı ile ödeme, banka kartı ile ödeme, elden ödeme gibi ödeme seçenekleri bulunur.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button