Ankara Temizlik Sirketleri Cayyolu

Anasayfa >Ankara Temizlik Sirketleri Cayyolu

Ankara Temizlik Sirketleri Cayyolu

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Ankara kentinde semtlerden bir tanesi de Çayyolu eskiden Yenimahalle isimli ilçeye bağlı iken bugün artık Çankaya ilçesine bağlı olan bir yerleşim yeridir. Dahası son yıllarda çok daha popüler bir hale gelmiştir. Kentin artık buraya doğru gittiği açık ve net bir biçimde görülen bir durumdur. Özellikle son derece elitist bir kesim bu bölgede hızla yaşamaya başlıyor. İşte bu bölgede irili ufaklı çok sayıda işletme yer alıyor ve bölge sakinlerinin gereksinimlerine yanıt veriyor. İşte bilhassa Ankara temizlik sirketleri Çayyolu semtinde bölge halkının yapısına uygun çok daha özel bir biçimde hizmet veriyor. Biz de Detay Temizlik olarak bölgeye son derece hakimiz ve bölge halkına yaraşır kalitede temizlik işi yapan bu noktada da çıtayı bir hayli yukarılara taşıyan bir firmayız.

Ankara temizlik sirketleri Çayyolu bölgesinde son derece merkezi bir konumdadır. Bir kahvenin kırk yıl hatırı var şiarıyla insanlar diledikleri zaman bize ulaşabilir ve bizden hizmet alımı için istemde bulunabilir. Bunun yanı sıra firmamıza telefon ederek ya da Whatsapp hattımız üzerinden de erişim olanağı daima vardır. İnsanlar istedikleri yoldan bizimle iletişime geçebilir. Bunun yanı sıra firmamız sadece Çayyolu semti ölçeğinde değil tüm Çankaya hatta tüm Ankara ölçeğinde hizmet verir. Elbette bir temizlik firmasının sahip olması gereken tüm belgelere de sahip kurumsal çizgisinden ödün vermeden çalışan profesyonel bir temizlik firmasıyız.

Ankara temizlik sirketleri Çayyolu firmamız son derece geniş bir alanda hizmet veriyor. Ev temizliği işinde son derece iddialıyız ama bunun dışında ayrıca inşaat sonrası temizlik, fabrika temizliği, bina temizliği, dış cephe temizliği, apartman temizliği gibi temizliğin tüm alanlarında alanında uzman ve deneyimli mavi yakalı çalışanlarımız ile hizmet veriyoruz. Sözleşmeli olarak hizmet veriyoruz. Firmamızda temizlik için kullanılan malzemeler birinci sınıf çevre dostu olan malzemelerdir. Kullanılan ortamlara asla zarar vermez. Hijyene son derece önem verilir. Temizlik hizmet fiyatlarımız ise kullanılan malzemeye, çalışan kişi ve çalışılan gün sayısına göre değişir. Kredi kartı ile ödeme, banka kartı ile ödeme, nakit elden ödeme gibi muhtelif ödeme seçenekleri daima mevcuttur.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button