Ankara Temizlik Sirketi Ev Temizliği

Anasayfa >Ankara Temizlik Sirketi Ev Temizliği

Ankara Temizlik Sirketi Ev Temizliği

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Ankara şehri için söylenebilecek olan çok şey var. Bunların en başında elbette başkent olması vardır. Başkent olduğu için kamu kurumlarının da yoğun olduğu bir yerleşim yeridir. Aynı zamanda Anadolu coğrafyasının tam orta yerinde yer alır. Bunun da getirdiği bir takım özel durumlar vardır. Çok değişik kesimlerden insanların da yaşadığı Ankara temizlik sirketi ev temizliği hizmeti noktasında da fazlası ile talep alır. Bunun sosyolojik nedenlerine bakıldığında insanların artık çalışmak durumunda olması ve ev temizliğine zaman ayıramamasıdır. Dahası insanlar çalışmasa bile hem profesyonel olarak hizmet almak istemekte hem de ev temizlemek yerine kendine zaman ayırmak istemektedir. Bu da son derece normal ve olağan olan bir durumdur.

Ankara temizlik sirketi ev temizliği alanında çalışan firmalar kentin birçok yerinde yer alır. Bu firmalar temizlik sektöründe çalışan hizmet firmalarıdır. Bazıları kendi bulundukları yer bazında çalışır iken bazıları çok daha geniş bir kapsamda tüm Ankara ölçeğinde çalışır. İşte o firmalardan bir tanesi de Detay Temizlik olarak bizim firmamızdır. Firmamız uzun zamandır sektördedir. Temizlik işi yapabilmek için tüm belgelere sahiptir. Çizgisinden ödün vermeden giderek büyüyerek yoluna devam eder durumdadır. Bünyemizde uzun senelerdir bizimle çalışan mavi yakalı emekçi insanlar vardır. İşini usulüne göre yaparlar. Ev temizliği dışında da diğer temizlik alanlarında da firmamız hizmet vererek sektöründe tüm beklentilere yanıt vermeye çalışır.

Ankara temizlik sirketi ev temizliği yapan firmamıza müşteriden böylesi bir istem geldiği zaman öncelikli olarak temizlik yapılacak olan ev ile ilgili gerekli bilgiler alınır. Akabinde müşteri ile sözleşme imzalanır. Belirlenen gün ve saatte ilgili arkadaşlarımız giderek ev temizliğine başlar. Doğal bileşenleri olan malzemeler ile ev temizliği yapılır. Yerler silinir, camlar silinir, toz alınır, dolaplar temizlenir gibi rutin ev temizliği işleri hijyen kurallarına uygun olarak yapılır. Termin konusunda firmamız son derece hassastır. Firmamızda ev temizliği fiyatları evin büyüklüğüne ve yapılan işin kapsamına göre değişir.  Ek bir talep olursa rakam değişir. Ödemede de tüm kolaylıklar sağlanır. Sürekli bizi tercih eden müşterilere özel indirimler uygulanır.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button