Ankara Temizlik Firmalari Dikmen

Anasayfa >Ankara Temizlik Firmalari Dikmen

Ankara Temizlik Firmalari Dikmen

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Ankara kentinde irili ufaklı kentin değişik yerlerinde çok farklı firmalar bulunuyor. Bunlar içinde temizlik firmaları da başlı başına özel bir yer teşkil ediyor. Temizlik işini günümüzde insanlar kendileri yapmak yerine bu alanda çalışan kurumlara yaptırıyor. Dahası öyle temizlik alanları var ki kişilerin kendilerinin yapabilmesi de mümkün değildir. Nitekim bu arz talep döngüsü içinde değişik kentlerde bu alanda çalışan firmalar vardır. Biz de bu firmalardan bir tanesiyiz ve nitekim Ankara temizlik firmalari Dikmen denilince akla gelen ilk adreslerin başında yer alıyoruz. Firmamız başta Dikmen olmak üzere tüm Ankara ölçeğinde çalışan kurumsal bir firmadır. Müşteri memnuniyeti şiarı ile çalışır.

Verdiğimiz hizmet elbette Ankara temizlik firmalari Dikmen bazlı olmakla beraber sadece bu bölge ile sınırlı değildir. Tüm Ankara ölçeğinde gece gündüz kış yaz demeden hizmet veriyoruz. Bu noktada da en ufak bir detayı atlamadan çalışıyoruz. Firmamız alanında tüm yetki belgelerine sahiptir. Her bölümde donanımlı ve yetkin bireyler çalışır. Firmamızın temizlik alanında verdiği işler ise nerede ise Ankara kentinde en kapsamlı olanlar arasında yer alır. Ev temizliği, bina temizliği, fabrika temizliği, dış cephe temizliği, ofis temizliği, apartman temizliği gibi alanlarda çalışır. Müşteri odaklı çözümler sunar. En ufak bir detayı atlamaz. Hizmet kalitesinden ödün vermez. Birinci sınıf çevreye zarar vermeyen üst segmentte olan temizlik malzemeleri kullanır.

Ankara temizlik firmalari Dikmen firmamızda hizmet verilmeden önce sözleşme imzalanır. Bu sözleşme tarafların mutabık olduğu bir sözleşmedir. Bunun akabinde süreç başlar. Müşteri ile belirlenen gün ve saatte temizlik işine özenle ve gerekli tüm önlemler alınarak hijyen kurallarına uygun olarak başlanır. Her işe özgü temizlik prosesleri uygulanır. Firmamızın temizlik hizmet fiyatı ise yapılan işin kapsamına, kaç gün kaç kişi çalışacağına göre değişir. Her işin kendince bir alt birim fiyatı vardır. Ödeme biçimi olarak ise kredi kartı ile ödeme, nakit ödeme, firma hesap numarasına havale gibi değişik ödeme biçimleri vardır. Kurumlar da bireysel müşteriler de diledikleri gibi ödeme yapabilir.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button