Ankara Temizlik Firmalari

Anasayfa >Ankara Temizlik Firmalari

Ankara Temizlik Firmalari

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Temizlik işi kendi içinde incelikleri olan son derece önemli bir iştir. Dışarıdan herkesin eline bir koca ve biraz deterjan alarak yapacağı bir iş gibi görünse de ciddi incelikleri vardır. Ülkemizde de dünyada olduğu gibi değişen dönüşen dünya düzeni içinde her geçen gün yeni yeni temizlik yapılacak olanlar ortaya çıkıyor. Bu da temizlik işinin başlı başına bir sektör haline gelmesini sağlıyor. Nitekim Türkiye’nin değişik kentlerinde de bu alanda çalışan irili ufaklı çok sayıda firma yer alıyor. İşte Ankara temizlik firmalari da bunlar arasında yer alıyor ve Ankara il sınırları içinde hizmet veriyorlar. Bazıları ise daha küçük ölçekte hizmet veren hizmet firmalarıdır. Burada küçük ile kast edilen hem işin kapsamı hem de hizmet verilen alan kapsamındadır.

Ankara temizlik firmalari kentin irili ufaklı pek çok adresinde bulunuyor. Bu firmalardan bir tanesi de sektörün en eski ve en köklü kuruluşlarından olan Detay Temizlik isimli bizim şirketimizdir. Şirketimiz mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışan son derece kurumsal bir firmadır. Tüm alanlarda eğitimli donanımlı profesyoneller ile hizmet vermenin gururunu yaşar ve bu noktada da domino etkisi yaratır. Firmamız bünyesinde uzun yıllardır bizimle çalışan 65 mavi yakalı çalışan vardır. Kesintisiz yılın 365 günü büyük küçük demeden tüm kişi ve kurumlardan gelen taleplere termine sadık kalarak kaliteli bir biçimde hizmet verir. En ufak bir detayı atlamaz. Firmamız tüm işlerden önce olması gerektiği gibi her iki tarafın da çıkarlarını koruma adına sözleşme yapar. Yine firmamız olması gerektiği gibi alan belgelerine sahip bir hizmet firmasıdır.

Ankara temizlik firmalari diye arama motorlarına yazıldığında da üst sıralarda çıkan firmamız ev temizliği, bina temizliği, dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizlik ofis temizliği gibi son derece geniş ve her biri başka bir uzmanlık gerektiren alanlarda çevreye zarar vermeyen malzemeler ile temizlik hizmeti verir. Son sistem temizlik ekipmanları kullanılarak seri ve hijyenik temizlik yapılır. Firmamızın temizlik fiyatları da yapılan işe göre değişir. Ödemede de tüm kolaylıklar sağlanır.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button