Ankara Profesyonel Temizlik

Anasayfa >Ankara Profesyonel Temizlik

Ankara Profesyonel Temizlik

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin başkenti olan Ankara aynı zamanda ülkemizin en büyük metropollerinden bir tanesidir. Kentte kent sakinlerinin gereksinimine yanıt veren irili ufaklı birçok firma vardır. Bunlar içinde  Ankara profesyonel temizlik firmaları da vardır. Temizlik insan yaşamında kaliteli ve konforlu bir hayat için son derece önemlidir. Temizlik sadece insan bedeni ile sınırlı olan bir durum da değildir. Bulunulan ortamların düzgün bir biçimde temizlenmesi gerekir ki bu tamamen profesyonel olarak yapılabilecek bir iştir. Burada profesyonellik ile ifade edilmek istenilen doğru temizlik malzeme, doğru ekipman ve alanında uzman deneyimli kadrolar ile temizliğin yapılmasıdır. Yani temizlik bir kova su ve deterjandan ibaret olan olgu değildir. Çok daha zor bir iştir.

Ankara profesyonel temizlik denilince akla gelen kentin değişik yerlerinde değişik firmalar vardır. Bunlardan bir tanesi de Detay Temizlik olarak bizim firmamızdır. Firmamız 20 yılı aşkın bir süredir sektörde olan bir kuruluştur. Kurulduğu günden itibaren alanında tüm yetki belgelerine sahip kurumsal bir firmadır. Temizliğin her aşamasında alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet verir. Kurumumuz tüm Ankara ölçeğinde çalışır. 365 gün çalışan ve müşteri taleplerini önemseyen işini hijyen kurallarına uygun olarak çalışıyoruz. Kullandığımız temizlik malzemeleri birinci sınıf temizlik malzemeleridir. Antialerjik malzemelerin tamamı çevre dostudur. Hiçbir ortama zarar vermez ve kalıcı temizlik yapılmasını sağlarlar.

Ankara profesyonel temizlik firmamız uzun yıllardır sektörde olduğu için sektörün gereksinimlerini de son derece iyi bilir. Bir temizlik firmasından tüm beklenenlere yanıt verir. Tamamı ile sözleşmeli olarak çalışır. Temizlik için belirlenen günde ilgili adrese giderek temizliği yapar. Seri ve kaliteli hızlı biçimde temizlik işi profesyonel bir biçimde gerçekleştirilir. Kesinlikle zamanda sarkma olmaz. Tüm bunların yanı sıra son derece geniş bir alanda hizmet veriyoruz. İnşaat sonrası temizlik, ev temizliği, bina temizliği, apartman temizliği gibi alanlarda temizlik yapılır. Firmamızın her bir iş için birim temizlik fiyatları vardır. Yıllık bazda yaşanan enflasyon oranlarına bağlı olarak güncellenir. Müşteri sadakatı kapsamında düzenli bizi tercih eden firmalara sürekli özel avantajlı fiyat uygulanır.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button