Ankara İnsaat Temizliği

Anasayfa >Ankara İnsaat Temizliği

Ankara İnsaat Temizliği

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

İnsanların yaşamında binalar olmazsa olmaz olan ürünlerdir. Yaşamak için insanlar değişik amaçlı olarak kullanılan evler, ofisler vardır. Dahası kalabalıklaşan dünya nüfusunda yaşanan arz talep döngüsü içinde sürekli olarak hemen her yerde yeni yeni yapılan binalar vardır. Kentsel dönüşüm olgusunun da hız kazanması ile beraber bitmeyen inşaatlar yer alır. İnşaatlar bittikten sonra da ne amaçlı yapılırsa yapılsın temizlenmesi gerekir.  Nitekim mevcut yapısı itibarı ile Ankara insaat temizliği noktasında çok sayıda talep olan yerlerin başında geliyor. Mamak başta olmak üzere değişik yerlerde yaşanan kentsel dönüşüm sürekli olarak böylesi bir hizmetin alınması zaruri hale getiriyor.

Ankara insaat temizliği talepleri inşaatı yapan firmalardan gelen bir taleptir. Firmalar inşaatı bitirdikten sonra kişilerin içine girebilmesi için kaba temizliğinin alanında uzman ve deneyimli kadrolar tarafından yapılması gerekir. Diğer temizlik alanları ile kıyaslandığında biraz daha spesifik olan iştir. Tozun kirin olduğu ve adım adım temizliğin doğru temizlik malzemeleri ve ekipmanları ile yapılması gerekir. Bu iş yapılır iken önce tahmin edilebileceği gibi binanın kabası alınır. İnşaata bağlı ortaya çıkan tozdan arındırılır. Kaba temizliği yapıldıktan sonra ikinci adımda artık ıslak temizlik işlemleri başlar. Burada da yine katlı bir bina ise her katta adım adım gitmek gerekir. Son aşamada eğer binada dolap vb. yerler varsa onlar kuru bir bezle silinir ve süreç son kontroller yapıldıktan sonra tamamlanır.

Ankara insaat temizliği alanında kentin değişik lokasyonlarında hizmet verdiğini ifade eden firmalar vardır. İşte o firmalardan bir tanesi de bizim firmamızdır. Detay Temizlik olarak referanslarımızdan da görüleceği gibi Ankara’nın önemli firmaları ile bu alanda çalışıyoruz. Sektörde en iyilerden bir tanesi olduğumuzu biz değil müşterilerimiz söylüyor. Birinci sınıf inşaat temizliği malzemelerini titizlik ile kullanıyoruz. Bunun yanı sıra özellikle bu alanda uzmanlaşan uzun yıllardır bizimle çalışan mavi yakalı elemanlarımız ile 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Ankara insaat temizliği hizmet fiyatlarımız ise temizlenen alanın büyüklüğüne bağlı olarak değişiyor. Sürekli bizi tercih eden müşterilere ise daima özel fiyatlar uygulanıyor.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button