Ankara İnsaat Sonrasi Temizlik Sirketleri

Anasayfa >Ankara İnsaat Sonrasi Temizlik Sirketleri

Ankara İnsaat Sonrasi Temizlik Sirketleri

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Ankara kentinde çok farklı kesimlerin beklentilerine hitap eden irili ufaklı işletme yer alıyor. Bunlar içinde temizlik firmaları da başlı başına bir yer teşkil ediyor. Temizlik işi son derece kapsamlı olan bir iştir ve kendi içinde alt başlıklara ayrılır. Bunlar içinde inşaat alanında çalışan Ankara insaat sonrasi temizlik sirketleri başlı başına bir yer teşkil ediyor. Çünkü gerek büyükşehir olması gerek kentsel dönüşüm sebebi ile kentte bu alanda hizmet veren ve sadece bu alanda çalışan firmalar yer alıyor. Biz de Detay Temizlik olarak bu firmalardan bir tanesiyiz.

Ankara insaat sonrasi temizlik sirketleri içinde hiç tartışmasız firmamız başlı başına özel bir yere sahiptir. Sektörün en eskilerinden bir tanesidir. Daha önce bizden hizmet alanların son derece iyi bildiği gibi firmamızın hizmet kapsamında inşaat sonrası temizlik dışında başka kapsamlar da vardır. İnşaat sonrası temizlik işinde ise adeta sektörünün belirleyicisi olan kuruluşlardan bir tanesidir. Alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile profesyonel çizgisinden ve etik değerlerinden ödün vermeden kesintisiz yılın 365 günü hizmet verir. Sürekli olarak bizi tercih eden firmalar vardır.

Ankara insaat sonrasi temizlik sirketleri firmalardan bu alanda gelen talep üzerine hareket eder. Bizimle çalışmak isteyenlerden böylesi bir talep geldiği zaman önce temizlenecek olan alana gidilerek bir fizibilite çalışması yapılır. Ne kadar süre ile kaç personelimizin çalışacağı belirlenir. Bunun akabinde bir fiyat ortaya çıkar. Bu fiyatı da içeren bir sözleşme hazırlanarak müşteri onayına sunulur. Müşteri onayı da alındıktan sonra süreç başlar. Müşteri ile belirlenen gün ve saatte inşaat sonrası temizliğine adım adım başlanır. Önce inşaatın kabası tozu pası çöpü alınır. Sonrasında inşaat adım adım dokusuna zarar vermeyecek biçimde adım adım ıslak temizleme işlemine tabi tutulur. Bu aşamadan da sonra diğer varsa temizlik işlemleri yapılır. Son kontrol sonrası müşteri onayı alarak inşaattan ilgili ekibimiz ayrılır. Tamamı ile termine sadık kalarak çalışan bir firmayız. Hizmet fiyatlarımız da bilhassa sürekli bizi tercih eden müşterilerimize oldukça uygundur. Değişik ödeme biçimleri de daima mevcuttur.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button