Ankara Ev Temizligi Sirketi

Anasayfa >Ankara Ev Temizligi Sirketi

Ankara Ev Temizligi Sirketi

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Evler kişiler ister yalnız yaşasın ister sevdikleri ile tüm insanların yaşamında önem arz eden bir olgudur. Evler büyük ya da küçük olsun kişilerin aynı zamanda bireysel konfor alanlarıdır. Bu noktada da çok değişik türde ve özellikte olan evler vardır. İnsanların sağlıklı bir yaşam sürmesi için bulunulan bu mekanların belli periyotlar ile temizlenmesi gerekir. İnsanların yaşadıkları yerlerde de bu alanda çalışan firmalar yer alır. İşte Ankara ev temizligi sirketi noktasında en çok seçeneğin olduğu kentler arasındadır. Bunun en temel sebepleri arasında ise kentin demografik yapısı gelir. Kentte çok farklı kesimlerden insanlar vardır. Aynı zamanda Ankara ülkemizin en kalabalık şehirlerinden bir tanesidir. İnsanlar çalıştıkları için bu işi yapmaya zaman ayıramadıkları için profesyonel olarak hizmet veren kuruluşlardan temizlik hizmeti alırlar. İşte biz de Detay Temizlik olarak bu alanda çalışan en iddialı firmalardan bir tanesidir.

Ankara ev temizligi sirketi olarak çalışan tüm firmalar hizmet sektöründe hizmet verir.  Biz de uzun yıllardır sektörde olan sektörün en belirleyicisi olan firmalardan bir tanesiyiz. Son derece geniş bir alanda hizmet veriyoruz. Ev temizliği dışında da hizmet verdiğimiz temizlik alanları mevcuttur. Ev temizliğinde ise tam anlamı ile çıtayı yükseltir bir biçimde hizmet veriyor, alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile çalışıyoruz. Her büyüklükte işi dolu boş tüm evleri aynı titizlikle yıkıyoruz. Birinci sınıf temizlik malzemesi kullanıyoruz ve temizlenecek olan alana uygun çalışma yapıyoruz.

Ankara ev temizligi sirketi firmamız temizlik işini yapabilmesi için tüm belgelere sahiptir. Aynı zamanda tüm evlere hizmet verir iken profesyonel çizgisinden ödün vermeden sözleşmeli olarak çalışır. Alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışır. Her zaman için müşteri beklentilerini önemser.  Kabası biten ve daha önce yaşanmayan evlerin de temizliğini yapar. Aşama aşama proseslere uygun temizlik yapılır. Firmamızın hizmet fiyatı ise evin büyüklüğüne ve verilen hizmet kapsamına göre değişir. Ödeme biçimleri nihai sonucu değiştirmez. Kredi kartı ile ödeme, nakit ödeme, banka hesap numarasına havale gibi ödeme seçenekleri vardır.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button