Ankara Da Temizlik Firmalari

Anasayfa >Ankara Da Temizlik Firmalari

Ankara Da Temizlik Firmalari

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Ankara kentinde gerek başkent olması, gerek büyükşehir olmasına istinaden irili ufaklı çok sayıda işletme yer alıyor. İşte o işletmeler içinde temizlik firmaları da başlı başına önemli bir yer teşkil ediyor. Dahası yaşanan arz talep dengesi içinde ankara da temizlik firmalari sayısı da giderek artıyor. İçlerinde dar bir alanda temizliğin bir veya birkaç alanında çalışan ve sadece bulunduğu bölgeye hizmet veren firmalar olduğu gibi çok geniş bir alan ve iş kapsamında hizmet veren firmalar da bulunuyor. Bu durum tamamı ile firmaların kendi tercihi olan bir olgudur. Kendi gerçeklikleri ile doğrudan alakalı olan bir olgudur.

Temizlik insan yaşamında başlı başına çok önemlidir. Sağlıklı uzun ve kaliteli bir yaşam için hem bedensel temizliğin hem bulunulan ortamların hijyen kurallarına uygun olarak temizlenmesi gerekir. Temizlik son derece ince bilgi gerektiren temizlik yapılacak olan alana göre hizmetin içeriği, kullanılacak malzemelerin değiştiği bir durumdur. Yani su ve sabundan ibaret olan bir durum değildir. İşte ankara da temizlik firmalari içinde işin incelikleri bilen ve buna uygun olarak hizmet veren firmaların başında Detay Temizlik gelir. Firmamız uzun zamandır sektörde olup bu bağlamda sektörün belirleyicisi olan firmalar arasında önemli bir yer teşkil eder. Alan yetki belgelerine sahip kurumsal bir firmadır. Alanında uzman, bilinçli yıllardır bizim bünyemizde olan personeller ile hizmet verir. Firmamız tüm kamu kurum ve kuruluşlarına, özel sektöre hizmet vermesinin yanı sıra bireysel müşterilere de çalışır. Ayırım hiçbir zaman yapmaz.

Ankara da temizlik firmalari içinde firmamız tüm Ankara ölçeğinde çalışır. Hizmet kapsamımız da son derece geniş olup tüm temizlik olgularında ev temizliğinden, fabrika temizliğine, inşaat sonrası temizlikten bina dış cephe temizliğine kadar geniş bir skalada çalışır. Tüm temizlik işlerinde gerekli güvenlik önlemlerini alır. Yine tüm hizmet verilen kişi ve kurumlar ile sözleşme yapılır ve profesyonellikten ödün verilmez. Firmamızın hizmet fiyatları da son derece uygun olup yapılan işin türüne, kullanılan malzeme, kaç gün kaç kişi çalışıldığına göre nihai rakam değişir.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button