Ankara Cayyolu Temizlik Sirketleri

Anasayfa >Ankara Cayyolu Temizlik Sirketleri

Ankara Cayyolu Temizlik Sirketleri

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Dünyanın diğer kentlerinde olduğu gibi başkent Ankara’da hızlı bir gelişme ve dönüşüm sürecindedir. Kentte her alanda olduğu gibi kentsel dönüşüm noktasında hızla bir ivme kaydediliyor. Buna verilebilecek olan örneklerin başında Çayyolu geliyor. Çayyolu bir zaman Yenimahalle ilçesine bağlı sessiz sakin bir yer iken 2012 senesinde Çankaya ilçesine semt olarak bağlanması ile ciddi bir gelişim göstermiştir. Bugün sadece Çankaya’nın değil Ankara’nın da en popüler olan yerleri arasındadır. Kent yavaş yavaş bu yöne evrilir durumdadır. Cafelerin, restoranların olduğu bir yerdir. Bölgede elbette başka alanlarda hizmet veren kuruluşlar da vardır. Biz de Detay Temizlik olarak Ankara Çayyolu temizlik sirketleri içinde en çok öne çıkanlardan bir tanesiyiz. Semtin dokusuna yaraşır ve alanında çıtayı yükseltir bir biçimde hizmet veriyoruz. Alanında domino etkisi yaratıyoruz.

Ankara Çayyolu temizlik sirketleri içlerinde en eski ve en köklü olan kuruluşların başında geliyoruz. Tüm alan belgelerine sahip, kurumsal çizgisinden ödün vermeden çalışan uzman ve deneyimli kadrosu ile tam anlamı ile profesyonel olarak hizmet veren bir yapımız vardır. Bizden daha önce hizmet alanlar bunu son derece iyi bilir. O yüzden yıllardır bizi tercih eden çok sayıda kişi ve kurum vardır. Hizmet almak isteyenler bize telefon ederek, Whatsapp hattımız üzerinden ya da bizzat bir kahvenin kırk yıl hatırı var şiarı ile bir acı kahvemizi içmeye gelerek taleplerini iletebilir. Firmamız yılın 365 günü sadece Çayyolu’nda değil tüm Çankaya ölçeğinde temizlik hizmeti verir.

Ankara Çayyolu temizlik sirketleri içinde firmamızın hizmetlerine bakıldığında son derece geniş bir kapsamda olduğu görülür. Ev temizliğinden, dış cephe temizliğine, apartman temizliğinden, inşaat sonrası temizliğe kadar geniş bir skalada çalışır. Müşterilerin beklentisine ve mevcut durumuna göre çalışır. Tüm müşteriler ile sözleşme imzalanarak her iki tarafın da tüm beklentileri dikkate alınır. Doğru ve uygun temizlik malzeme ve ekipmanları kullanılır. Firmamızın hizmet fiyatı yapılan işin türüne, kullanılan malzeme ve ekipmana, çalışılan gün ve kişi sayısına göre değişir. Ödemede de tüm kolaylıklar sağlanır.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button