Ankara Bahcelievler Temizlik Sirketi

Anasayfa >Ankara Bahcelievler Temizlik Sirketi

Ankara Bahcelievler Temizlik Sirketi

Detay TemizlikBize 0312 426 1606 numaralı iletişim hattından ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Ankara’nın merkez ilçesi statüsünde olan Çankaya irili ufaklı son derece geniş bir coğrafyada çok sayıda semt ve mahalleden oluşur. Bu mahallelerden bir tanesi de kentin de Ankara’nın da en eski yerleşim yerlerinden bir tanesi olan Bahçelievler isimli semt ve mahallesidir. Mahallede irili ufaklı semtin dokusuna uyan çok sayıda işletme vardır. Burada yaşayanların son derece iyi bildiği gibi Bahçelievler daha çok içinde bahçesi olan birkaç katlı evlerin olduğu bir yerleşim yeridir. Mahallede ayrıca sinema, cafe pastane gibi alanında kendini kanıtlamış işletmeler önce çıksa da Ankara Bahçelievler temizlik sirketi denilince akla gelen ilk yerlerden bir tanesi olarak biz de sadece mahalleye değil tüm Çankaya ölçeğinde hizmet veren bir hizmet firmasıyız.

Ankara Bahçelievler temizlik sirketi firmamız 1999 senesinde kurulmuş olup o günden bugüne kesintisiz olarak çalışan bir hizmet kuruluşudur. Firmamız mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışan müşteriye özel çözümler sunan kurumsal bir firmadır. Her zaman, her koşulda profesyonel olarak hizmet verir. Temizlik alanında son derece geniş bir skalada çalışıyoruz. Ev temizliği, dış cephe temizliği, inşaat temizliği, fabrika temizliği, bina apartman temizliği gibi tüm temizlik alanlarında ilgili alanda eğitimli uzman kadrolar ile 365 gün hizmet verirken son sistem teknolojiyi kullanıyoruz. Ayrıca kullandığımız temizlik malzemeleri de birinci sınıf olan temizlik malzemeleridir. Temizlik yapılacak olan alana en uygun temizlik malzemeleri özenle seçilerek hizmet verilir.

Ankara Bahçelievler temizlik sirketi yani Detay Temizlik olarak biz hem kamu kurumlarına, hem de özel sektöre temizlik hizmet veriyoruz. İstenir ise spesifik olarak sadece belli bir alan örneğin mutfak gibi yerlerin temizliğini de yapan bir kuruluşuz. Firmamız aynı zamanda bireysel olarak gelen taleplere de yanıt veriyor. Müşterilerimiz bize telefon ederek Whatsapp hattımız üzerinden ya da bizzat gelerek taleplerini iletebilir. Biz her zaman için sözleşmeli her iki tarafın da çıkarlarını göz ederek çalışıyoruz. Temizlik yapılmadan önce alanı inceleyip kaç kişi, kaç gün çalışacak, hangi temizlik makine ekipman ve malzemeleri kullanılacak onları belirliyor sonra çalışmalara başlıyoruz.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button