Ankara Halı Yıkama

Anasayfa >Ankara Halı Yıkama

Ankara Halı Yıkama

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
ankara-hali-yikama

Halı yıkama hizmetlerinde aktif olarak bulunan Ankara halı yıkama son derece profesyonel ve hızlı bir şekilde çalışma yapmaktadır. Uzun süredir bu sektörde yer alan firmamızda bu konuda gelen tüm hizmetleri en iyi şekilde sonlandırarak müşteri memnuniyetini de sağlamaktadır. Popüler olarak tercih edilen halı yıkama işlemlerinde firmamızın referansları da fazlaca bulunmaktadır.  Geniş çaplı olarak sunduğumuz hizmetler arasında uygun fiyat kullanımı da müşteriler tarafından beğenilmektedir.  Profesyonel çalışmalar ile yaptığımız temizlik işleminde de hijyeni ön planda tutmaktayız. Aynı zamanda halı yıkama sırasında oluşan sorunlarda da garanti sunmaktayız

Her türlü halı yıkama işleminde kusursuz temizlik sağlayarak belirlenen gün içerisinde teslim de etmekteyiz. Genel olarak yapılan halı yıkama işlemlerimizde 5 ile 7 gün süre ile teslim işlemini gerçekleştirmekteyiz. Teslim işleminde ambalajlı, temiz ve kurutulmuş bir şekilde hizmet sunmaktadır. Bu yüzden referans olarak da bizi tercih eden müşterilerimizden tam not almayı başardık. Halı konusunda genel olarak kilim, İran milas gibi ayrım yapmadan da hijyeni sağlayarak temizliği tamamlanmaktadır. Aynı zamanda ulaştırma ve teslimat sırasında yapılan hizmet içinde herhangi bir ücret almamaktayız.

Parça Halı Yıkama

Fabrikada yapılan Ankara halı yıkama ile çalışmalarda herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Bunun içinde teslimatta ya da temizlik konusunda kişilerin yaşayabileceği sorunlarda ortadan kalkmaktadır. Sırası ile yaptığımı halı yıka çalışmalarında;

 • Halı teslimi
 • Ölçüm ve halı grubunun belirlenmesi
 • Temizlik ve hijyen sağlanması
 • Halı yıkanma süreci; halını ıslatılması ve fırçalama
 • Son suda yıkanma
 • Halı üzerinde bulunan fazla suyun alınması
 • Saçak temizliği
 • Halı kurutulması şeklinde işlemleri gerçekleşmektedir.

Tüm işlemlerin sırası ile gerçekleşmesi güvenli halı yakama açısında tam olarak gerçekleşmektedir.  Garantili olarak sağlanan işlemlerimiz ile de bu durumu müşteriler açısından daha kolay hale getirmekteyiz. Halı yıkama çalışmalarımıza ek olarak firmamızın sağladığı tüm işlemleri incelemek için online sayfamızı da değerlendirebilirsiniz. Bu konuda geniş çaplı olarak bulunan temizlik işlemlerinde uygun fiyatlarda yararlanarak bütçe kontrolünde de yaralı çıkabilirsiniz. Aynı zamanda belirlenen gün içerisinde sağlanan çalışma ile düzenli olarak temizlik işlemlerinizi firmamızda yapabilirsiniz.

Hali yıkama Ankara sayesinde evinizdeki tüm halılarınız hiç bir şekilde zarar görmeden tertemiz yıkanır. Havaların ısınması hali yıkama oranında da artış görülmektedir. Sektörde çok fazla hali yıkama şirketi bulunmaktadır fakat önemli olan sayıları değil sizin halılarınızı nasıl yıkadıklarıdır. Halılarınızda herhangi bir deforme işlemi olmadan yıkanması gerekir maalesef ki her hali yıkama şirketi buna Detay Temizlik kadar dikkat etmez.

Neden Hali Yıkama Ankara?

Piyasa koşullarında halılar genellikle özelliklerine göre ayrılmadan; el halisi, makine halısı karışık olacak şekilde birlikte yıkanır. Fakat bu işlem halılarınızın rengini değiştirdiği gibi ömürlerini de kısaltır. Hali yıkama Ankara olarak halılarınız; el halisi, makine halısı, naylon ve sentetik hali olarak ayrılır son teknolojik makinelerimizde birbirlerine karışmayacak şekilde yıkanır.

Bunların yani sıra hijyenik hali yıkama Ankara bir müşterinin halılarını başka bir müşterinin halılarıyla asla karıştırmaz, birlikte yıkamaz.

 • Halılarınıza asla zarar vermeden yıkama işlemi yapmaktayız.
 • En son çıkan teknolojik makinelerle halılarınız derinlemesine temizlenir.
 • Halılarınızı kimyasallar yerine çevreye ve insana zarar vermeyen organik ürünlerle yıkamaktayız.
 • Her türlü deri temizliği ve tozu, lekeyi çıkarma garantisi veririz.
 • Halılarınızı cinslerine ve renklerine göre ayırıp özelliklerine göre en uygun şekilde yıkarız.
 • Halılarınızı ilk günkü gibi ışıl ışıl olacak şekilde yıkanıp adresinize teslim edilir.

Görüldüğü üzere Detay Temizlik olarak siz değerli müşterilerimize sinirsiz ve sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Her müşterinin halıları isim ve kodları yazılarak birbirinden ayrılır. Bu sayede müşterilerin halılarının birbiriyle karışma ihtimalleri de ortadan kalkmış olur. Ayrıca farklı müşterilerin halılarını ayni ortamda ya da beraber yıkamak iş ahlaki olarak da hoş olmayan bir durumdur. Zira hiç tanımadığınız insanların eşyalarını ne şekilde kullandıklarını ve kirlettiklerini bilemeyiz. Doğal olarak da kimse kendi halisini başka birinin halısıyla karışık yıkanmasını istemez. Sektörde çoğu firma bunlara dikkat etmezken en iyi hali yıkama Ankara olarak belirttiğimiz tüm özelliklere dikkat eder ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışırız. Halılarınız gözünüz arkada kalmadan Detay Temizlik tarafından tertemiz yıkanır ve teslimatı yapılır.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button