Yarım Gün Ev Temizliği Kaç Saat

Anasayfa >Yarım Gün Ev Temizliği Kaç Saat

Yarım Gün Ev Temizliği Kaç Saat

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bize ulaşarak hangi hizmetleri alabileceğinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

detay-temizlik-brosur
yarim-gun-ev-temizligi-kac-saat

YARIM GÜN EV TEMİZLİĞİ KAÇ SAAT

Yarım gün ev temizliği kaç saat sorusu sık karşılaştığımız bir sorudur. Yarım gün demek yarım mesai demektir. 4-5 saat süren ev temizlik mesailerine yarım gün ev temizliği olarak isim verilmektedir. Yarım gün ev temizliği fiyatları tam mesai temizliklere göre daha uygun olduğu için tercih edilmektedir. Genellikle yarım gün ev temizliği hizmetlerini temizlik hizmetini belirli periyotlarla yaptıranlar için tavsiye etmekteyiz. Temizlik personeli yarım gün çalışarak bile evinizi pırıl pırıl hale getirebilmektedir. Bu sayede hem evinizin kirlenmesi gecikir hem de sürekli olarak temiz evlerde yaşayabilirsiniz. Yarım gün eve yardımcı arayanlar için bu hizmetin çok iyi anlaşılması gerekmektedir.

Yarım gün ev temizliği neler yapılır konusu ise en çok merak edilen diğer bir konudur. Çünkü uygun maliyetli olan yarım gün temizlikte nereler temizlenir nereler kalır ev sahipleri bu konuyu merak etmektedir. Yarım gün ev temizlik hizmetlerinde genel olarak süpürme, silme ve toz alma hizmetlerinin yanı sıra mutfak dolapları içleri hariç ve cam temizliği yapılmaktadır. Ev temizlemenin püf noktaları konusunda tecrübeli olan ekipler yarım gün ev temizliği hizmetlerinde hızlıca evinizin genel temizliğini yapmaktadırlar. Toz almak için en iyi bez ve diğer malzemelerde de en kaliteli malzemeleri kullanılmasının amacı kaliteli hizmet verilmesini sağlanmakdır.

Yarım gün eve yardımcı Ankara hizmeti veren firmalaradan hizmet almak için yapmanız gereken tek şey telefonla iletişim kurmaktadır. Bu sayede size randevu oluşturularak temizlik günü belirlenmektedir. Yarım gün ev temizliği ücreti bu hizmetin en büyük avantajlarındandır. Belirli aralıklarla büyük temizlik yaptırıyorsanız yarım gün ev temizliği hizmeti evinizin temiz kalmasını sağlamaktadır. En kaliteli ev temizleme hizmeti ve en uygun fiyatlar için firmamızı arayınız. Boş ev temizliği, sıfır ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Tüm ev temizleme hizmetlerimiz sayesinde istediğiniz zaman evinizin pırıl pırıl yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ev temizliğinde kurumsal standartlarımız sayesinde en temiz ve hijyenik evlere sahip olabilirsiniz.

Not : Pandemi sebebi ile firmamız tarafından sunulan "yarım gün ev temizliği" hizmeti geçici süre ile durdurulmuştur. Diğer hizmetlerimiz için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

facebook instagram youtube mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon whatsapp-button whatsapp-button